Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Charczy głośnik, zanika sygnał radiowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Charczy głośnik, zanika sygnał radiowy

    a z Denona lub onkyo, Denona ma znajomy i calkiem ładnie mu to gra a dal cos 2600zł i sam się zastanawiam nad tym

  • #2
    Charczy głośnik, zanika sygnał radiowy

    Witam - mam następujący problem. Charczą mi głośniki, raz lewy za parę dni prawy potem dwa razem a następnie dwa grają ładnie. Sygnał do radia też jest taki sobie.(radio oczywiście fabryczne Bolero) Niekiedy wszystko ok a nikiedy lipa totalna. Ogólnie masakra. Po kupnie zamontowałem od razu w serwisie triflexsa i dwa lata było ok. Teraz zaczynaja sie jakieś dziwne problemy. Zmontowałe wzmazniacz antenowy, potem zamieniłem go na separator i bez poprawy. Sprawdzałem kabel - jest ok.
    Może ktoś ma jakis pomysł co powinienem jeszcze zrobić ?
    a drugie pytanie to czy ktoś może udostępnić instrukcję jak dostać sie do głosników a 02 2009 mint.
    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Slawek_2005-S1, podepnij kompa i zobacz czy masz jakies błędy w radiu - może wina instalacji

      jeśli chodzi o to jak dostać się do głośników- tak samo jak w innych modelach O2/O2FL
      zdejmujesz boczek (masz instrukcję na forum) i widzisz blachę z głośnikiem
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za pomoc. Przeszukałem całe forum i niestety nie znalazłem instrukcji rozbierania drzwi o2fl. Znalazłem do 01 ale to zupełnie inne drzwi. Możesz pomóc i podesłac linka,

        Komentarz


        • #5
          Slawek_2005-S1, :roll:

          proszę bardzo (O2 i O2fl mają tak samo)
          Link

          Link

          forum.octaviaclub.pl/search.php?mode=results
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Jako, że jest to mój pierwszy post na OCP to witam wszystkich
            Ok, a teraz do rzeczy:
            Mam problem z radiem STREAM w OII Elegance. Od niedawna radio gubi zasięg fal i po wyjeździe z miasta praktycznie nie ma możliwości słuchania nawet RMFu. Po zapoznaniu się z kilkoma wątkami nie znalazłem takiego problemu jak mój bo:
            - na wyjściu antenowym radio ma 12V czyli wbudowany w niego separator jest sprawny;
            - kabel został przedzwoniony i nie ma przerwy ani zwarcia do masy;
            - antena została wymieniona na nową;
            - po zastosowaniu 2 metrowego kawałka drutu zamiast anteny radio nadal źle odbiera;
            - vcds nie wykazuje żadnych błędów.
            Zauważyłem, że jak jestem w miejscu gdzie jest słaby sygnał to radio odbiera lepiej z wyłączonym zapłonem. Po włączeniu zapłonu zaczyna szumieć.
            Jeżeli ktoś ma pomysł co jeszcze trzeba sprawdzić to będę wdzięczny za info Jeżeli ktoś z okolic Katowic mógłby użyczyć mi swoje radio na chwiowy test to może uda się sprawdzić czy to jego wina

            Komentarz


            • #7
              Przy głosniejszym sluchaniu muzyki brzęka mi boczek od strony kierowcy mniej wiecej przy szybie jak by byl w nim luz co moge z tym zrobic? Pozdrawiam

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X